УГОДА КОРИСТУВАЧА
ЧАТ-БОТ (СHATBOT) "НедвіжкаБот" (далі «БОТ») - це Ваш персональний помічник в покупці або оренді нерухомості, згідно з наявними в БОТі параметрами, який надає в месенджері Telegram великий асортимент пропозицій (оголошень) в сфері нерухомості, представлених на відомих сервісах оголошень.

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ.

1.1. Ця Угода є публічним договором. Підписка Користувача свідчить про приєднання Користувача до цієї Угоди і повній згоді з перерахованими нижче умовами.

1.2. БОТ "НедвіжкаБот" пропонує Користувачеві доступ до використання сервісу за допомогою комп'ютерної програми на умовах, передбачених цією Угодою.

1.3. У цій Угоді терміни вживаються в таких значеннях:

БОТ "НедвіжкаБот" (далі - БОТ або Головний БОТ) - це комп'ютерна програма, яка знаходиться в месенджері Telegram, за адресою "https://t.me/Nedvizhka1Bot", є спеціалізованою інформаційно-телекомунікаційною системою, яка надає онлайн-сервіси для користувачів і являє собою: сукупність відомостей (інформації, даних), в тому числі, у вигляді бази даних, комп'ютерної програми, інтерфейсу, які забезпечують доступ до інформації шляхом використання функціонального призначення комп'ютерної програми.

БОТ "КаталогЗабудовниківБот" (далі - Каталог БОТ) - це комп'ютерна програма яка знаходиться в месенджері Telegram, за адресою "https://t.me/KatalogZabudovnikivBot", доступ до якої можливий через кнопку в Головному БОТі -" Інші боти " - " Перейти в каталог забудовників ", яка надає доступ Користувачам БОТа до каталогу сайтів або соціальних мереж забудовників наявних в базі даних Каталог БОТа, шляхом використання функціонального призначення комп'ютерної програми.

Адміністратор - ФОП Зелюнко Сергій Леонідович, зареєстрований за адресою: Київська область, м.Ірпінь, вул. Західна, 12, оф. 142 і / або особи, уповноважені ним належним чином на управління Головним БОТом / Каталог БОТом і надання послуг Користувачам.

Сервіс - послуга або сукупність послуг, які надаються Користувачам Головним БОТом / Каталог БОТом відповідно до цієї Угоди, на платній або безкоштовній основі.

Товар - під товаром в даній Угоді розуміється нерухоме майно та / або послуга оренди нерухомості, оголошення про яке доступне для пошуку в БОТі (кнопка "Пошук нерухомості").

Користувач - будь-яка дієздатна фізична або юридична особа, фізична особа - підприємець, яка прийняла умови цієї Угоди і використовує сервіс БОТа і / або Каталог БОТа.

Політика конфіденційності - умови роботи з конфіденційною інформацією, яка розміщена на сайті https://nedvizhkabot.com.ua, з відповідним посиланням на політику в БОТі.

Угода - справжня Угода користувача, яка розміщена за адресою: https://nedvizhkabot.com.ua, з відповідним посиланням на політику в БОТі. Під дію цієї Угоди підпадають всі існуючі (функціонуючі) на даний момент сервіси (послуги) БОТа і / або Каталог БОТа, а також будь-які їх подальші модифікації і з'являючі в подальшому додаткові послуги.

Партнерська програма - це сукупність програмних і маркетингових компонентів, за допомогою якої проводиться фіксація приведення Користувача - Реферала і нарахування безкоштовних днів користуванням БОТом.

Партнер - будь-яка дієздатна фізична або юридична особа, фізична особа - підприємець (Користувач), яка прийняла умови цієї Угоди повністю, що використовує сервіс БОТа.

Реферери - Користувачі, які перейшли в БОТ по реферальному посиланню.

Реферальне посилання - це посилання, що містить спеціальний код, який дозволяє ідентифікувати, що Користувач - Реферал підписався на сервіс БОТа на запрошення Користувача - Партнера. Реферальні посилання генеруються програмою автоматично персонально для кожного Користувача - Партнера (Реферала). Кожне Реферальне посилання унікальне, двох однакових посилань бути не може.

1.4. Моментом укладення цієї Угоди вважається момент будь-якої взаємодії Користувача з БОТом. Цим Користувачі підтверджують свою згоду з усіма без винятку умовами цієї Угоди користувача, а Адміністратор надає їм персональне, невиключне, невідчужуване, обмежене право на вхід і використання БОТа і / або Каталог БОТа на умовах, викладених в цій Угоді.

1.5 . Будь-яка взаємодія Користувача з БОТом (в тому числі, але не виключно, підписка, перерахування Користувачем грошових коштів в якості передоплати за послуги БОТа і / або фактичне користування БОТом) означає безумовну згоду Користувача з усіма умовами цієї Угоди (включаючи його додатки). Така взаємодія з БОТом є повним і безумовним акцептом Угоди, незнання якого не звільняє Користувача від відповідальності за невиконання його умов.

1.6. Угода може бути змінена Адміністратором без попереднього повідомлення. Поточна версія Угоди доступна на сайті https://nedvizhkabot.com.ua, а також за посиланням в БОТі. Продовження користування БОТом Користувачем (будь-яка його подальша взаємодію з БОТом) означає його згоду зі змінами в Угоді.

1.7. У разі, якщо Користувач не згоден з будь-якими умовами цієї Угоди та / або не згоден дотримуватися умов цієї Угоди (або нової редакції Угоди), він не має права користуватися можливостями БОТа / Каталог БОТа і зобов'язаний припинити використання повністю.

1.8. Крім тексту цієї Угоди, порядок надання сервісів і користування БОТом / Каталог БОТтом визначається також Політикою конфіденційності яка розміщена на сайті https://nedvizhkabot.com.ua, з відповідним посиланням на політику в БОТі.

1.9. Адміністратор має право в будь-який момент відмовити будь-якому Користувачеві в підписці і / або користуванні БОТа / Каталог БОТа в разі порушення ним умов цієї Угоди.

2. ОПИС ПОСЛУГ (СЕРВІСІВ).

2.1. БОТ надає послуги, що дозволяють Користувачам за допомогою наявних в БОТі критеріїв (кнопка "Пошук нерухомості") здійснювати пошук пропозицій (оголошення) про запитуваних об'єктах нерухомості (кнопка "Створити новий пошук"). БОТ також пропонує послугу в Каталог БОТі, завдяки якій можна перейти / знайти сайт або офіційну соціальну мережу забудовника за допомогою наявних в БОТі критеріїв.

2.2. Після підписки Користувач має можливість користуватися послугами БОТа з пошуку товару, без оплати протягом перших 30 (тридцяти) днів, та / або скористатися запропонованими варіантами (пакетами) платних послуг. Після підписки в БОТі, Користувач отримує доступ до послуг БОТа і Каталог БОТа зі своїм унікальним ID-номером.

2.3. БОТ надає послуги в рамках наявних критеріїв - фільтрів (область, місто, район, тип нерухомості, вид нерухомості, кількість кімнат, площа нерухомості, поверх, вид власності, ціна) які доступні при натисканні кнопки "Пошук нерухомості" - "Створити новий пошук" і після "привласнення" пошуку "імені". Відсутність у функції "Пошук нерухомості" - "Створити новий пошук" необхідних Користувачеві одного або більше існуючих критеріїв не є порушенням цієї Угоди.

2.4. БОТ надає можливість одночасного пошуку 20 одиниць Товару, згідно з обраними критеріями. Пошук створюється за допомогою кнопки "Пошук нерухомості" - "Створити новий пошук", якому Користувач привласнює ім'я (напр. «1 кім. квартира», «будинок», «2 кім. квартири» і тд. і тп.) На свій розсуд.

3. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ АДМИНИСТРАТОРА.

3.1.Адміністратор БОТа зобов'язується забезпечити можливість отримання Користувачем сервісу в порядку, визначеному цією Угодою.

3.2. Адміністратор має право розміщувати рекламну і / або іншу інформацію без узгодження з Користувачем.

3.3. У разі порушення Користувачем умов цієї Угоди, Адміністратор має право призупинити, обмежити або припинити доступ такого Користувача до сервісу в односторонньому порядку в будь-який час. При цьому Адміністратор не несе відповідальності за будь-які збитки, які можуть бути нанесені Користувачеві такими діями.

3.4. Адміністратор має право здійснювати розсилання Користувачам повідомлень (комерційних пропозицій), в тому числі електронних повідомлень в БОТі, а також в месенджері Telegram або SMS / Viber-повідомлень на надані Користувачем номера його мобільних телефонів, що містять організаційно-технічну, інформаційну, маркетингову або іншу інформацію про можливості сервісів БОТа, діяльності Адміністратора або його партнерів.

3.5. Адміністратор зобов'язується надавати Користувачу можливість отримання консультацій шляхом направлення повідомлень через кнопку "Допомога" - "Написати нам" або шляхом телефонного дзвінка на номер, вказаний в БОТі - "Допомога" - "Контакти". Обсяг консультацій обмежується конкретними питаннями, пов'язаними з наданням сервісів.

3.6. Адміністратор не є стороною угоди, предметом якої виступає Товар, пропонований в оголошеннях інтернет-сервісів (дошок) оголошень, на сайтах, соціальних мережах. Всі угоди між авторами оголошень і Користувачами укладаються безпосередньо, Адміністратор не є учасником таких угод, а лише надає інформаційно-комунікаційний майданчик для перегляду оголошень, посилань на сайт і / або соціальні мережі.

3.7. Адміністратор не несе відповідальності за зміст інформації, що передається або одержуваної інформації і за шкоду, заподіяну в результаті використання Користувачами БОТа / Каталог БОТа.

3.8. Адміністратор не є гарантом правильності, точності, детальності або повноти інформації, розміщеної в оголошеннях третіми особами. У зв'язку з цим Адміністратор знімає з себе відповідальність:

- за будь-які порушення роботи БОТа / Каталог БОТа;

- за будь-які помилки в роботі БОТа / Каталог БОТа;

- за заподіяння шкоди , збитку, втрату інформації або за спричинення будь-яких інших збитків будь-яким особам, які виникли при користуванні БОТа / Каталог БОТа, в тому числі витрати на придбання Товарів за допомогою БОТа / Каталог БОТа, втрати прибутку, клієнтів або даних і будь-які інші матеріальні втрати, понесені внаслідок користування БОТом / Каталог БОТа або неможливості користування, а також внаслідок довіри до будь-якої інформації, прямо або побічно отриманою за допомогою БОТа / Каталог БОТа;

- за порушення Користувачем авторських і / або інших прав третіх осіб, шляхом опублікування або іншим чином поширення / використання, отриманих за допомогою БОТа / Каталог БОТа, даних, розміщених в оголошеннях і / або на сайтах / соціальних мережах.

3.9. Адміністратор не несе ніякої відповідальності за зміст відомостей (інформації, даних) розміщених, як в мережі Інтернет (інтернет-сайтах, сервісах оголошень, дошках оголошень), так і в даних в Каталог БОТі (сайтах і / або соціальних мережах), за будь-які збитки і втрати, що стали результатом використання отриманих відомостей (інформації, даних), оголошень та інші дані.

3.10. Адміністратор не може контролювати достовірність інформації, що розміщується в мережі Інтернет (інтернет-сайтах, сервісах оголошень, дошках оголошень) і інформацію про сайти і / або соціальних мережах забудовників, розміщених в Каталог БОТі. Всі суперечки і конфлікти вирішуються Користувачами самостійно без залучення Адміністратора. Якість, безпека, законність і відповідність Товару опису, а також можливість продати / здати Товар, знаходяться поза контролем Адміністратора.

3.11. Адміністратор не несе відповідальності за завершення угоди Користувачем. Користувач приймає на себе повну відповідальність за свої дії щодо отриманих за допомогою БОТа / Каталог БОТа відомостей (інформації, даних).

4. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ КОРИСТУВАЧА.

4.1. Користувач має право отримати послугу на умовах цієї угоди.

4.2. Користувач зобов'язується використовувати БОТ / Каталог БОТ тільки в законних цілях, дотримуватися чинного законодавства України, а також права та законні інтереси Адміністратора.

4.3. Користувач не має права вчиняти дій, які впливають на нормальну роботу БОТа і є його несумлінним використанням. Користувач зобов'язується не використовувати будь-які пристрої, програми, процедури, алгоритми і методи, автоматичні пристрої або еквівалентні ручні процеси для доступу, придбання, копіювання або відстеження змісту БОТа.

4.4. Користувач зобов'язується не здійснювати дій, спрямованих на отримання доступу до чужого особистого профілю / облікового запису.

4.5. Користувач зобов'язується не використовувати самостійно або із залученням третіх осіб можливості БОТа в цілях, які можуть бути кваліфіковані як порушення прав третіх осіб або порушення чинного законодавства України.

4.6. Користувачі, які подають Адміністратору дані для розміщення посилань на сайт і / або соціальні мережі в Каталог БОТі, гарантують, що володіють всіма правами на використання цих матеріалів та розміщення їх в базі даних Каталогу БОТа.

4.7. Користувач зобов'язується дотримуватися майнових і немайнових прав авторів та інших правовласників при використанні БОТа.

5. ПЛАТА ЗА ПОСЛУГИ (СЕРВІС) БОТА.

5.1. Послуга, що дозволяє Користувачам за допомогою наявних в БОТі критеріїв (кнопка "Пошук Нерухомості") здійснювати пошук пропозицій (оголошення) про продаж і / або оренді нерухомості, а також пошук офіційних даних забудовників - сайту і / або соціальної мережі в базі даних Каталог БОТа, доступна Користувачам за плату в розмірі 10 (десять) грн. за 30 днів користування або безоплатно протягом 30 днів у разі запрошення рефералом Користувача за реферальним посиланням (Партнерська програма).

5.1.1. Вартість послуг БОТа може змінюватися без попереднього повідомлення.

5.1.2. Актуальна ціна послуг БОТа відображається в БОТі - кнопка «Купити пакет».

5.1.3. Плата (частина плати) за послуги БОТа може бути повернута Користувачеві лише в разі технічної несправності БОТа і пред'явленні претензії про повернення плати. Претензія про повернення плати направляється Адміністратору за допомогою кнопок «Допомога» - «Написати нам». Користувач зобов'язаний надати Адміністратору разом з претензією "скріншот екрану пристрою" несправності БОТа. Повернення плати проводиться Адміністратором після перевірки і підтвердження наявності технічних несправностей БОТа у Користувача (по ID Користувача). У разі підтвердження наявності технічних несправностей у Користувача, який пред'явив претензію, Адміністратор повертає, на банківські реквізити вказаними Користувачем, частину плати за ту кількість днів користування, яке залишилося після пред'явлення претензії до кінця оплаченого періоду користування.

5.2. Адміністратор не здійснює обов'язкової перевірки відомостей (інформації, даних), які публікуються - оголошень про товар, посилань на сайти і / або соціальні мережі.

5.3. Опубліковані оголошення вважаються власністю авторів оголошень, які їх розмістили, до тих пір, поки не буде надано належних доказів про інше.

5.4. Всі угоди укладаються Користувачами безпосередньо. Адміністратор не є учасником угод, а лише надає Користувачам інформаційно-телекомунікаційні послуги та / або можливість розміщення своїх даних (сайт і / або соціальні мережі) в базі даних Каталог БОТа.

5.5. Публікація посилань на сайт і / або соціальні мережі в базі даних Каталогу БОТа здійснюється на наступних умовах:

5.5.1.Користувач - забудовник або представник забудовника може замовити, за плату, публікацію однієї і більше посилань на сайт або соціальні мережі забудовника, попередньо погодивши вартість і строк такого розміщення в Каталог БОТі з Адміністратором.

5.5.2. По закінченню, обумовленого з Користувачем - забудовником терміну публікації посилань на сайт і / або соціальні мережі забудовника, Адміністратор може залишити посилання забудовника в Каталог БОТі на свій розсуд і в такому випадку забудовник, замовляючи публікацію в Каталог БОТі, дає свою згоду Адміністратору на таку, можливу, публікацію після закінчення оплаченого строку.

5.5.3. Максимальне число посилань на сайт і / або соціальні мережі регулюється на розсуд адміністратора.

5.5.4. Число доступних публікацій посилань на сайт і / або соціальні мережі і їх вартість регламентується Адміністратором і обмовляється окремо із забудовником.

5.5.5. Забудовникам та їх представникам забороняється при створенні для публікації посилань на сайт і / або соціальні мережі в Каталог БОТі:

- розміщувати на таких сайтах і / або в соціальних мережах відомості (інформацію, дані), які є незаконними, шкідливими, загрозливими, такими, що ображають моральність, наклепницькими, такими, що порушують авторські права, пропагують ненависть і / або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, соціальною ознаками; шкоду в будь-якій формі; порушення прав меншин; видачі себе за іншу людину, а також введення в оману щодо властивостей і характеристик будь-яких суб'єктів або об'єктів;

- розміщувати на таких сайтах і / або в соціальних мережах не дозволеної спеціальним чином рекламної інформації, спаму, схем «пірамід »,« листів щастя »; завантаження, відправки, передачі або будь-якого іншого способу публікації будь-яких матеріалів, що містять віруси або інші комп'ютерні коди, файли або програми, призначені для порушення, знищення або обмеження функціональності будь-якого комп'ютерного або телекомунікаційного устаткування або програм, для здійснення несанкціонованого доступу, а також серійні номера до комерційних програмних продуктів і програми для їх генерації, логіни, паролі та інші засоби для отримання несанкціонованого доступу до платних ресурсів в Інтернеті, а також розміщення посилань на вищезгадану інформацію.

5.5.6. Користувач-забудовник і його представник зобов'язані:

- давати для розміщення, в Каталог БОТі, посилання на сайти та / або соціальні мережі при переході, за якими є інформація / дані про продаж і / або оренді нерухомості або інша інформація рекламного характеру про товар, на продаж / оренду якого у Користувача-забудовника є всі повноваження.

5.6. Використовуючи БОТ / Каталог БОТ Користувач / Користувач-забудовник:

- Підтверджує, що ознайомився з правилами, викладеними в цьому розділі Угоди і прийняв всі умови.

- Несе особисту відповідальність за зміст інформації та матеріалів, опублікованих їм в БОТі / Каталозі БОТа; за збереження і конфіденційність даних для його авторизації в БОТі.

- Зобов'язується не вводити в оману інших користувачів, не сприяти шахрайству, обману або зловживанню довірою, не здійснювати операції з підробленими документами, та не ображати інших користувачів, та не здійснювати розсилку спаму.

- Зобов'язується своїми силами і за свій рахунок вирішувати спори і врегулювати претензії третіх осіб щодо розміщуваних посилань на сайт і / або соціальні мережі і розміщених на сайтах і / або в соціальних мережах по таких посиланнях матеріалів, відомостей, інформації , даних, або відшкодувати збитки (включаючи судові витрати), завдані Адміністратору в зв'язку з претензіями і позовами, підставою пред'явлення яких послужило розміщення матеріалів Користувача-забудовника.

- Гарантує, що всі матеріали (інформація), посилання на які, передані для розміщення (публікації) в Каталог БОТі, є повними, достовірними, не порушують прав третіх осіб і відповідають вимогам чинного законодавства України.

- Зобов'язується стежити за збереженням особистих даних використовуваних для входу в БОТ (телефон, комп'ютер, планшет і / або інші пристрої);

- Зобов'язується заповнювати текстові поля грамотно і відповідно до призначення.

5.7. Адміністратор надає Користувачам інформацію про термін закінчення користування сплаченими послугами БОТа, яка доступна через кнопку "Купити пакет".

6. ПАРТНЕРСТВО. ПАРТНЕРСЬКА (РЕФЕРАЛЬНА) ПРОГРАМА ДЛЯ КОРИСТУВАЧІВ.

6.1. Даний розділ Угоди є публічною офертою і регулює відносини між Користувачем - Партнером або Рефералом (далі - Партнер) і Адміністратором, а також визначає умови і порядок участі в Програмі партнерства.

6.2. Відповідно до цього розділу Угоди, Адміністратор пропонує Партнеру залучати користувачів - реферера до послуг БОТа за допомогою використання реферальних посилань на наступних умовах:

6.2.1. За перехід одного Користувача - реферера в БОТ, по спрямованому Партнером реферального посилання, Партнеру нараховується 30 (тридцять) днів безкоштовного користування БОМом.

6.2.2. Адміністратор надає Партнеру доступ до інформації про кількість сплачених (отриманих) днів користування БОТом (кнопка "Купити пакет"), а також про кількість користувачів - реферерів, які перейшли в БОТ по реферальному посиланню Партнера в режимі реального часу через кнопку "Мої реферали".

6.3. Для приєднання до Партнерської програми Партнеру необхідно через кнопку "Мої реферали" ( «Допомога» / «Мої Реферала») в БОТі отримати своє унікальне реферальне посилання і відправити його потенційним Користувачам - реферера.

6.4. Адміністратор не контролює способи розміщення реферального посилань Партнера і ні за яких обставин не несе відповідальність за можливе порушення прав третіх осіб у зв'язку з обраним способом.

6.5.Адміністратор має право:

- припиняти доступ до сервісу інтерфейсу Партнерської програми на час, необхідний для проведення планово-профілактичних і відновлювальних робіт на обладнанні.

- запросити додаткові дані про особу Партнера включаючи копії офіційних документів, що засвідчують особу партнера.

- надати персональні дані Партнера за запитом уповноважених державних органів відповідно до чинного міжнародним і національним законодавством.

- призупинити виконання Партнерської програми з відключенням доступу Партнера до Інтерфейсу Партнерської програми в разі порушення Партнером умов цієї Угоди.

6.6. Адміністратор не гарантує відсутність технічних помилок в роботі сервісу і Програмі партнерства.

6.7. Партнер гарантує, що він має правоздатність укладати цю Угоду і брати участь в угоді по Програмі партнерства, що має обов'язкову юридичну силу, від власного імені, або від імені фізичної або юридичної особи, в інтересах якої він укладає цю Угоду.

6.8 . Партнер розуміє, що Адміністратор не надає юридичних консультацій та рекомендацій щодо законодавства або вимог, дія яких поширюється на Партнера, щодо дотримання Партнером чинного законодавства і вимог.

6.9. Партнер погоджується з тим, що відшкодує Адміністратору будь-які збитки, понесені ним у зв'язку з порушенням Партнером цієї Угоди і прав третіх осіб.

6.10. Правила розміщення реферального посилання.

6.10.1. Допускається розміщення реферальних посилань на будь-яких сторінках в мережі Інтернет, що переглядаються потенційними реферерами, способом не забороненим цією Угодою, чинним законодавством, а також умовами використовуваних ресурсів.

6.10.2. Допускається розміщення реферальних посилань в соціальних мережах: на особистій сторінці і в тематичних спільнотах; на форумах, загальних, тематичних, в повідомленнях і / або в особистому листуванні Партнера; в статусах програм для миттєвого обміну повідомленнями (скайп, ICQ, Viber, Telegram і інші), розміщення реферального посилань на власному веб-сайті, блозі і т.д.

6.10.3. Реферальне посилання не повинне поширюватися методом спаму.

6.10.4. Заборонено введення користувачів в оману стосовно характеристик і якості Сервісу, правовласників Сервісу і надання Користувачам недостовірної інформації про Сервіс.

6.10.5. У разі порушення Партнером положень цього розділу (Правила розміщення реферальних посилань) Адміністратор має право без попередження відключити Партнера від реферальної програми.

6.11. Порядок нарахування Партнеру днів користувань БОТом.

6.11.1. За перехід одного Користувача-реферера по спрямованому Партнером реферального посилання, Партнеру нараховуються 30 (тридцять) днів користування БОТом.

6.11.2. Кількість запрошених Партнером користувачів-рефералів не обмежена.

6.11.3. Партнер може отримувати дні користування БОТом по Програмі партнерства, тільки за переходи нових користувачів - реферерів - тих, які раніше ніколи не користувалися БОТом і не переходили в БОТ з чиєго-небудь реферального посилання. При повторному переході Користувача в БОТ (як за посиланням одного і того ж Партнера, так і по посиланнях різних Партнерів) Партнер не отримує (йому не нараховуються) дні користуванням БОТом.

6.11.4. Дні користуванням БОТом, нараховуються Партнеру, відповідно до кількості, передбаченій в п.п. 6.11.1. цієї Угоди.

6.11.5. Не використані дні користуванням БОТом Партнером, отримані по Програмі партнерства, не підлягають грошовій або будь-який інший компенсації, а також не можуть бути відчужені і / або переведені на баланс іншого Користувача.

7. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ. ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ.

7.1. Адміністратор не несе відповідальності:

- за будь-які помилки, упущення, переривання, дефекти і затримки в обробці або передачі даних, збої в лініях зв'язку, неправомірний доступ третіх осіб до БОТу / Каталог БОТу, що стали причиною обмеження доступу користувачів до сервісів.

- за будь-які технічні збої або інші проблеми будь-яких телефонних мереж або служб, комп'ютерних систем, серверів або провайдерів, комп'ютерного або телефонного обладнання, програмного забезпечення, збоїв сервісів електронної пошти або скриптів з технічних причин, за нормальне функціонування і доступність окремих сегментів мережі Інтернет та мереж операторів електрозв'язку, задіяних при здійсненні доступу Користувача до сервісів.

- за відповідність Сервісу цілком або його частин очікуванням Користувача, безпомилкове і безперебійне надання сервісів, припинення доступу Користувача до сервісів, а також за збереження логіна і пароля Користувача, що забезпечують доступ до месенджера і доступ до БОТа / Каталогу БОТа, з причин, пов'язаних з технічними збоями апаратного або програмного забезпечення, і не відшкодовує Користувачу будь-які пов'язані з цим збитки.

- за дії систем переказів, платіжних систем і за затримки, пов'язані з їх роботою.

7.2 . Адміністратор не несе відповідальності:

- перед Користувачем за обмеження доступу до сервісів, за припинення доступу до сервісів, якщо ці обмеження і припинення виникли внаслідок обставин непереборної сили, що виникли після укладення цієї Угоди і на настання яких Сторони не могли вплинути, включаючи, але не обмежуючись, наступним: війна, заколоти, страйки, саботаж, ембарго, пожежі, повені, стихійні лиха, погіршення радіоелектронної або радіологічної обстановки, вибухи, дії або бездіяльність уряду України або іншої країни, акти державних органів і / або органів місцевого самоврядування, внесення змін до законодавства України, аварії на мережах загального користування, зміни умов доступу до лінійно-кабельних засобів зв'язку та інше.

- перед Користувачем або будь-якими третіми особами за будь-які прямі та / або непрямі збитки, включаючи упущену вигоду або втрачені дані, шкоду честі, гідності або діловій репутації, понесені у зв'язку з використанням ним сервісів, або неможливості його використання або несанкціонованого доступу до комунікацій Користувача третіх осіб.

- перед Користувачами або іншими особами за:

- утримання і законності, достовірності та повноти інформації, що надається / одержуваної Користувачем при використанні Сервісу;

- якості товарів, що продаються Продавцями / Орендодавцями / іншими особами-авторами оголошень і передачу їх в строк;

- відповідності товарів, придбаних за допомогою БОТа, очікуванням і / або вимогам Користувача;

- виконання авторами оголошень (власниками / представниками нерухомості) своїх зобов'язань перед Користувачами-покупцями;

- відповідності діяльності, здійснюваної авторами оголошень (власниками / представниками нерухомості), вимог законодавства України.

7.3. У БОТі / Каталог БОТі, послуги надаються «як є». Адміністратор не гарантує безумовного збереження підписки, налаштувань Користувача.

7.4. У разі пред'явлення третіми особами, в тому числі іншим Користувачем, претензій до Адміністратора, пов'язаних з використанням Користувачем сервісів БОТа, такий Користувач зобов'язується своїми силами і за свій рахунок урегулювати такі претензії з третіми особами, захистивши Адміністратора від можливих збитків і розглядів, або виступити на стороні Адміністратора в таких розглядах, а також відшкодувати збитки Адміністратору (включаючи судові витрати), завдані йому у зв'язку з претензіями і позовами, пов'язаними з розміщенням матеріалів, оголошень і / або діяльністю Користувача.

7.5. Адміністратор не буде нести відповідальність за будь-які збитки або шкоду, які прямо або побічно виникли в користувачів в зв'язку з використання БОТа.

7.6. Адміністратор ні за яких обставин не несе відповідальності перед Користувачами або третіми особами за будь-які непрямі збитки, в тому числі упущену вигоду.

7.7. Користувач приймає умову, згідно з яким всі товари, знайдені ним за допомогою сервісу БОТа / Каталогу БОТа, надаються продавцями і / або авторами оголошень під свою самостійну відповідальність і продаж таких товарів / послуг ніяк не пов'язана з діяльністю сервісу БОТа / Каталогу БОТа і Адміністратора .

7.8. Користувач - покупець приймає на себе повну відповідальність і ризики за отримання товарів, знайдених за допомогою сервісу БОТа / Каталогу БОТа, пропонованих в оголошеннях.

7.9. Сукупність програм, даних, торгових марок, об'єктів авторського права, і інших об'єктів, що використовуються при наданні сервісів, є інтелектуальною власністю його законних правовласників і охороняється законодавством про інтелектуальну власність України, а також відповідними міжнародними правовими договорами і конвенціями.

7.10. Будь-яке використання елементів, символіки, текстів, графічних зображень, програм та інших об'єктів, що входять до складу Сервісу, без дозволу Адміністратора є незаконним.